Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Yerli Sosyal Medya Uygulaması Ellam Twitter da Trend Oldu

Konu

Heart #1
[Resim: PvJwzH.jpg]
Yerli Sosyal Medya Uygulaması Ellam Twitter da Trend Oldu

Almanya'da doğumlu ve İsviçre'de yaşayan 38 yaşındaki Muhsin Dikmen, "Biz Türkiye’nin kendi sosyal medyasını kurmaya karar verdik" diyerek bir yıllık uğraşların ardından diğer sosyal medya uygulamalarına rakip olarak 'Ellam' uygulamasını ortaya çıkardıklarını söyledi.
[Resim: f8DWX.jpg]

Uygulamanın şu anda kullanılmaya başladığını ve 6 bin 500 civarında üyesinin bulunan uygulamaya internet tarayıcısında ellam.com.tr üzerinden Play Store veya App Store’da uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz.

Ellam Uygulamasının logosu çift hilal olarak tasarlanmış. Küçük hilali muhafaza eden büyük hilal yapılmış Sayfamızda diğer sosyal sayfalardaki gibi her şey mevcut. Hikayeler, anket, konum, gibi bir çok özellik ekli bulunuyor.

[Resim: f87cj.png]
Ellam Uygulamasının kötü telime kelime filtresi var. Kötü kelimeler filtreleniyor ve yıldız olarak gösteriliyor veya direkt olarak uygulama tarafından silinebiliyor. Çiçeği burunundaki yeni sosyal medya uygulaması bu gün twitter trendlerde yer alarak geniş bir kitleye sesini duyurmayı başardı. Link: https://ellam.com.tr/
https://isacoturoglu.com.tr/
Son Düzenleme: 05-02-2020, 07:47 PM, Düzenleyen: isacotur.
Cevapla
#3
İsim nerden geliyor acaba ?
Bilgimsel Blog | Herhangi Bir Kategorisi Olmayan Blog !
Mobil Merkezim | Mobilin Bilgi Merkezi !
SoruCevapFormu | Aklınızdaki Soruları Sorun, Soranlara Yardımcı Olun !
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task