Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Yeni Geliştirdiğimiz Projeyi Test Ederek Ücretsiz Lisans Kazanın ( WumPRO )

Konu

Lightbulb #1
Merhaba değerli arkadaşlar. Yeni bir sistem geliştiriyoruz. Adını WumPRO yaptık ve şuan kapalı beta testlerini gerçekleştirmek için sizlerin yardımına ihtiyaç duyuyoruz.

Biz Webmasterlar, müşteri, ziyaretçi ve üyelerimizin telefon numaralarını doğrulamak için SMS gönderimi gerçekleştiriyoruz. Fakat gönderdiğimiz her SMS için ücret ödemek zorunda kalıyoruz.

[Resim: logo2.png]

Bu geliştirdiğimiz yeni sistem ile SMS ücretlerinden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.
1-) Müşteri kaydında numara doğrulama
2-) Şifre değişikliğinde kod onayı
3-) Giriş sayfalarında tek kullanımlık şifreler
4-) Şüpheli giriş bilgilendirmeleri
5-) Müşteri işlem hareketleri

Gibi aklınıza gelebilecek hemen her bildirimi müşterilerinizin telefon numaralarına Whatsapp üzerinden otomatik gönderebileceksiniz. Her hangi bir Whatsapp apisine ihtiyacınız yok. Cihazınızda ki dilediğiniz whatsapp numarasıyla bildirim atabileceksiniz. Çok yakında açık beta testlerine geçeceğimiz bu yeni sistem için şuan siz değerli WMARACI üyelerinin sistemi aşağıdaki bağlantılara girerek test etmesini rica ediyoruz.

Teste katılan WMARACI üyelerinden konu altına, Mesajın gelip gelmediğini, eğer geldiyse kaç saniyede geldiğin yazmalarını rica ediyoruz. Teste katılım sağlayan değerli arkadaşlarımızın arasından 1 kişiye sistem piyasaya sürüldüğünde 1 aylık lisansı hediye edeceğiz. Katılım açık beta testleri başlayana kadar devam edecektir.

İlgilerinize talibiz, saygılarımızı sunarız.


Numara doğrulama demosu


Şüpheli giriş bildirimi demosu

[Resim: r0aAW1.gif]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task