Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Web Tasarım Fiyat Teklifi Alırken?

Konu

#1
Belirlenen site haritası ile doğru hizmet ve fiyat teklifine ulaşabilirsiniz.
web tasarım
Web sitesi yaptırmaya karar verdiniz ve bazı firmalardan teklif almak mı istiyorsunuz? Fiyat teklifi alırken elinizde hangi doneler olmalı ve nelere dikkat etmelisiniz? Sizler için teklif istenirken kullanılan verilerin, alınması gereken hizmetlerin tamamını bir liste haline getirdik. Öncelikli olarak web tasarımı oluşturulurken ilk belirlenmesi gereken site haritasıdır. Sonrasında her bir maddenin içeriğinin detaylandırılması çok önemlidir. Bunları yaptığınız takdirde firma, sizin web tasarımınızın işleyişi hakkında bilgi sahibi olacaktır. Ve bu doğrultuda sizin için doğru hizmeti ve fiyatı sunabilecektir. Özellikle ürünler ve yönetim birimlerinin detaylandırılması çok önemlidir. Ayrıntılı açıklamayı aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.
web sitesi tasarımı Profesyonel Web Projesi Site Haritası 1. Ana sayfa tasarımı ve animasyon özellikleri 2. Kurumsal bölümü sayfa tasarımı 3. Ürünler bölümü tasarımı ve yazılımı 4. Referanslar bölümü tasarımı ve yazılımı 5. Haberler modülü ve yazılımı 6. İnsan kaynakları modülü ve yazılım açıklaması 7. İletişim bölümü ve içeriği 8. Yabancı dil seçenekleri 9. Site haritası bölümü ve sebep açıklaması 10. Arama modülü 11. Sosyal medya sayfa tasarımları 12. Mail imza tasarımları 13. Google Analytics 14. Domain ve Hosting 15. Yıllık bakım 16. Arama motoru optimizasyonu ve teknik şartname 17. Tarayıcılar ile uyumluluk 18. Atacfs( Müşteri İzleme Sistemi ) 19. Proje yapım şekli ve süreci 20. Proje Maliyeti ve Ödeme Seçenekleri 21. Genel koşullar
hazır web sitesi
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task