Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Urla Enginar Festivali İptal Olunca Elde Kalan Enginarları Urla Kaymakamlığı Aldı

Konu

Star #1
[Resim: urla-enginar-festivali-2020-4.jpg]

Urla Enginar Festivali İptal Olunca Elde Kalan Enginarları Urla Kaymakamlığı Aldı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Urla Enginar Festivali de iptal edildi. Türkiye'nin en bilinen ve 1 milyonun üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapan Urla Enginar Festivali iptal olunca üreticilerin ellerinde kalan enginarlar ise Urla Kaymakamlığı tarafından satın alındıUrla Kaymakamı ve Urla Belediye Başkan Vekili Önder Can, üreticilerin elinde kalan enginarların internet üzerinden satılması için gerekli alt yapı hazırlıklarını tamamlayıp, enginarları  internet sitesi üzerinden online sipariş verilebiliyor.
https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/urla-enginar-festivali-2020.html

https://isacoturoglu.com.tr/
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task