Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Uluslar Arası Lojistik MSK GLOBAL

Konu

#1
http://www.mskturkey.net/
MSK GLOBAL LOJİSTİK GÜMRÜK PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ

Firmamızın temelleri 2001 yılında atılmıştır.
Nakliye, Dış Ticaret ve Gümrük Müşavirliği bilgi birikimi ve tecrübelerimizi MSK GLOBAL firmamız adı altında topladık.
Uluslararası ve Yurt içi Nakliye, Dış Ticaret ve Gümrük Müşavirliği sektöründe müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çok yönlü taşıma çözümleri geliştirerek hizmet veriyoruz.

ULUSLARARASI LOJİSTİK & YURT İÇİ NAKLİYE

Sizlerden aldığımız güç ve deneyim ile çok kısa sürede geniş kitlelere ulaşarak büyük organizasyonlara imza attık.
Geniş yurtiçi ve yurtdışı acente ağı ile kapıdan kapıya güvenli, ekonomik ve zamanında hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.
Taşıma organize ettiğimiz yüksek hacmin sağladığı uygun fiyat avantajı ve operasyonel deneyimimizi bütünleştirerek, gelecekte yapacağımız yeni yatırımlar ile birlikte sektörümüzde liderliği hedefliyoruz.

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ HİZMETLERİ
İhtiyaç duyduğunuz Gümrükleme işlemlerini Türkiye’nin her bölgesinde Gümrük Müşavirlerimiz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.
Gümrük Müşavirliği alanında Türkiye geneli çözüm üretmek ve bu konularda oluşan ihtiyaçlarınız karşısında tüm gereksinimlerle farklı ve etkin hizmet sunmak asıl amacımızdır.
Hizmet Verdiğimiz Başlıca Şehirler; İstanbul, Ankara, İzmit, İzmir, Bursa, Mersin, Gaziantep, Artvin, Kayseri, Konya, Samsun, İskenderun, Adapazarı, Bolu, Tekirdağ, Edirne
Gümrük İşlemleri ile ilgili http://www.gumrukmusaviri.net web sitemizi inceleyebilir, teklif formunu doldurarak uygun fiyat alabilirsiniz.

DIŞ TİCARET & PAZARLAMA
Dünyanın birçok yerindeki özellikle Avrupa ve Türki cumhuriyetler ile kuvvetli bağlantılarımız sayesinde sürekli ihracat yaparak ülkemizin 2023 ve 2071 hedefleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.
Yerli üreticilerimizin ürünlerini Dünya piyasalarında hak ettiği yere çıkarmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Pazarlama hizmetlerimiz neticesinde birçok firmanın ilk ihracat deneyimini bizimle yaşayarak ürünleri yurt dışına sevk etmiş oldu.
Türkiye’ de olmayan bazı ürünleri de yurt dışı piyasalardan temin etmekteyiz.
Dünyaya Açılan pencereniz MSK GLOBAL her zaman yanınızda ve hizmetinize hazırdır.

Vizyonumuz
Müşterimizin ilk aklına gelen çözüm ortağı olarak, uluslararası taşımacılık, Gümrük ve Dış ticaret sektörüne güvenilir ve yenilikçi bir anlayış getirmektir.

Neden MSK GLOBAL?
• Müşteri ve Çözüm odaklılık
• Sağlam ve Zamanında Teslimat
• Kaliteli ve Güvenilir Hizmet
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task