Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Tanıma ve Tenfiz Davası üzerine kapsamlı bilgiler

Konu

#1
Tanıma ve Tenfiz Davası üzerine kapsamlı bilgiler

Tanıma ve Tenfiz Avukatı tanıma ve tenfiz işlemleri ile uğraşır. Yurt dışı mahkemelerinin almış olduğu kararları onar. Ülke içinde de geçerli olmasını sağlar. Tanıma ve tenfiz davası açılmadan yurt dışı mahkeme kararlarının geçerliliği yoktur. Bu yüzden bir kişi yurt dışı mahkeme sonuçlarını geçerli hale getirmek istiyorsa mutlaka tanıma ve tenfiz davası açmalıdır. Bu davayı da tanıma ve tenfiz avukatlarından destek alarak açılabilir. Bu dava hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve tanıma tenfiz avukatı ile buluşmak istiyorsanız Cerensumer.av.tr internet kanalını kullanabilirsiniz. Avukata aklınıza takılan soruları sorabilir, sitede bu konuda yer alan faydalı makalelerden faydalanabilirsiniz.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task