Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

RE: Yerli Sosyal Medya Platformu Yazbee Geri Döndü

Konu

#1
[Resim: yerli_sosyal_medya_yazbee.jpg]
Efsane Uygulama Yazbee 3 Aydır merakla beklenen yerli sosyal medya uygulaması geçtiğimiz günlerde tekrardan geri döndü. 2019 yılında açılan #yazbee?  kısa sürede büyük ilgi gördü, instagram ve twitterin en çok beğenilen özelliklerini bir araya getiren ve bot hesapları anında silen uygulama büyük beğeni toplamıştı. 2019 Aralık ayında data desteği veren firmadan kaynaklı sorundan dolayı aniden uygulamaya erişim kesilmişti ve birileri yazbee nin fişini çekti yorumlarına neden olmuştu.


Yazbee kurucu ortaklarından olan Arif Ünver bu durumu bir iş kazası olarak niteleyip sorunu en kısa sürede çözüp tekrardan faaliyete geçeceklerini duyurmuştu. 2020 Mart ayında tekrarda kullanıma açılan yazbee ilk haftalarda sadece mevcut kullanıcılara hizmet alabiliyor ve bu sayı yaklaşık 200 Bin civarında kullanıcı olduğunu belirten Arif Ünver gelecek haftalarda yeni kullanıcıların üye olmasına açılacağının müjdesini verdi...
Bizi Yazbee? Takip Et: www.yazbee.com/isacotur/ Yerli Sosyal Medya Yazbee Hakkında Tüm Detaylar https://isacoturoglu.com.tr/code/yerli-s...kinda.html
https://isacoturoglu.com.tr/
Son Düzenleme: 04-12-2020, 12:16 AM, Düzenleyen: isacotur.
Cevapla
#4
SafakB, post: 17, member: 1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Umarım bu sefer kalıcı olur...
Evet gümbür gümbür hazırlanıyorlar yakında büyük bir reklam atağıyla ortalığı inlecekler diyebiliriz
https://isacoturoglu.com.tr/
Son Düzenleme: 04-12-2020, 12:17 AM, Düzenleyen: isacotur.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task