Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Radyo Gemisi – Online Canlı Radyo Dinleme Sitesi

Konu

#1
Teknolojinin gelişmesiyle yeni medya yayınları ortaya çıksa da halen popülerliğini yitirmeyen radyo yayınları, günümüzde en çok dinlenilen müzik kaynaklarının başında gelmektedir. Son yılların teknolojik gelişmeleri etkisiyle klasik radyo cihazlarının yerini online olarak internet üzerinden dinlenen radyolar aldı. Radyo Gemisi online radyo dinleme platformu üzerinden kesintisiz ve hızlı yayın erişimi sağlayan web sitemiz, sizler için 7/24 hizmet vermektedir.

Eski tip radyoların dezavantajlarından biri olan şebeke çekmemesi ve kesintiler yaşanması sıklıkla karşılaşılan bir durumdu. Ayrıca sadece radyo cihazının bulunduğu alanlarda yayına erişim ile kullanım açısından yeterli olmayan radyolar, artık internet üzerinden kolaylıkla dinlenebilmektedir. Müzik yayınları ile beraber gün içerisindeki gelişmeleri takip edebileceğiniz haber yayınları ile güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz. Web sitemizde bulunan farklı kategori ve tarzlarda yayın yapan radyoları anlık olarak ister bilgisayarınızdan ister cep telefonlarınızdan, gittiğiniz her yerde ve duraklamadan dinleyebilirsiniz. Kafa Radyo, Kral Fm gibi popüler radyo istasyonlarına günün her saati ulaşabilir, yeni ve en güzel şarkıları ilk siz dinleyebilirsiniz.

Sizler de web sitemizi ziyaret ederek özenle hazırlanmış radyo istasyonlarından istediğiniz radyolara ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task