Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Petrakim.com.tr Kolonya Üretimi

Konu

#1
Petrakim.com.tr Kolonya Üretimi

Kolonya üretim tesisimizi bundan 4 yıl önce İstanbul Bağcılarda kurduk. Etil alkol üretimi ile işleme başlayan firmamız zamanla alkoller, aminler, asetatlar, asitler, glikoller, glikol eterler, ketonlar, klorlu solventler, glikol esterler, polietilen glikoller, monomer üretmeye başladı. Yurt içi ve yurt dışı birçok firmaya kimyasal ürün sağladık. Devasa üretim merkezimizde çalışan uzmanlarımız 1.sınıf malzeme kullanarak 1. Sınıf kalitede kimyasal madde üretmekteyiz. Binlerce yerli ve yabancı firma kimyasal ihtiyacını bizden gidermektedir. Ürünlerimizi Petrakim.com.tr internet kanalımızda satışa sunmaktayız. Ürün ve hizmetlerimizi görmek için hemen web sitemizi ziyaret edin.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task