Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Önümüzü göremiyoruz!

Konu

#1
Önümüzü göremiyoruz!
Web sitesini yaptırdıktan hemen sonra para kazanacağını düşünen çok insan var. Ancak şöyle düşünün. Bir mobilya firmanız var ve sizin gibi 50 mobilya fiması daha web sitesi yaptırıyor. Peki budurumda;
seo
Bu 50 siteden hangisi Google'da birinci sırada çıkar?
Neden sizin siteniz birinci sırada olsun?
Peki müşteriler bu 50 firma içinde neden sizinkinden ürün alsın?
"Web sitesini yaptırdık, o kadar para verdik ancak hala satış yapamıyoruz." Bu yaygın sorunun en büyük nedeni, web sitesi ve devamında yapılan çalışmaların profesyonel olarak yürütülmemesi, tek bir çözümü var işi profesyonellerin eline bırakmak. Peki ne demek istiyoruz?
istanbul seo
Gerçekten telefonlarınızın daha çok çalmasını istiyorsanız aşağıdaki maddelerin doğru bir şekilde yerine getirildiğinden emin olmalısınız.

Kaliteli web sitesi
Kaliteli bir SEO çalışması (en az 6 ay)
Sosyal medya çalışması( en az 6 ay)
Google reklamı
Malesef ilk maddenin ucuz ve özensiz yapılması müşterilerin düzenli bir şekilde para kaybetmesine yol açmaktadır. Bununla birlikte sadece 1. madde uygulanıp diğerleri göz ardı ediliyorsa önünüzü görmeniz mümkün değildir.
izmir seo
Bu bilgileriden sonra izmirweb.com'u tercih etmeniz için doğru bir neden görüyorsanız, şimdi bizi arayın.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task