Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Motorlu Stor Perde

Konu

#1
İç cam kaplamaları ve dış güneş korumaları için dünyanın en büyük borulu motor üreticisi olan Somfy, yeni Set & Go Connect ™ uygulaması için Pencere Örtüsü Üreticileri Derneği'nin (WCMA) En İyi Teknik Motorlu Stor Perde Yenilik ödülünü kabul etmekten gurur duyuyor. Set & Go Connect, hem üreticiler hem de montajcılar için Somfy destekli gölgelikler, panjurlar ve perdelerin programlama ve kurulum sürecini basitleştirir.

Somfy'nin yeni devreye alma uygulaması, doğrudan bir akıllı telefon ve / veya tablet uygulamasından kuruluma izin verir ve adım adım programlama talimatları sağlar. Set & Go Connect uygulaması, iTunes App Store'dan ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilir ve Somfy'nin yeni TaHoma merkezinin yanı sıra Somfy'nin yakında çıkacak olan Zigbee motorları ile çalışır.

Bu basitleştirilmiş programlama prosedürü, birden çok gölgeyi programlamak için kopyalama ve yapıştırma ayarları sağlar. Kullanıcılar ayrıca şantiyede daha kolay tanımlama için motor adlarını kişiselleştirebilirler. Artık montajcılar ve üreticiler üretkenliği artırabilir ve fabrikadaki ve şantiyedeki zamanı en aza indirerek süreci kolaylaştırabilir ve karı en üst düzeye çıkarabilir.

Connected Ürünler Müdürü Alex Keichinger, "Somfy, yeni Set & Go Connect uygulamamızın WCMA Ödülleri tarafından tanınmasından büyük onur duymaktadır" dedi. “Set & Go Connect'i basit ve güvenilir bir araçla bayileri, kurulumcuları ve üreticileri desteklemek için yarattık. WCMA Ödüllerinin bu yeni aracın pazara getireceği değeri takdir etmesinden sahne perdesi heyecan duyuyoruz. "
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task