Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Meme Estetiği Nedir?

Konu

#1
Meme estetiği; plastik ve estetik cerrahinin en sık yapılan ameliyatlarından biridir. Genellikle silikon meme protezleri ile yardımıyla yapılır. Doğrudan görünüme katkı sağladığı ve kişinin isteğine göre şekillendiğinden, memnuniyet oranının en yüksek olduğu estetik ameliyatların başında gelir. Günümüzde Meme büyütmede yağ enjeksiyonları veya dolgu ile büyütme işlemleri kullanılarak yapılan operasyonlardan, silikon meme protezleri ile olduğu kadar büyüme alınamaz. Yağ dokusu hastanın kendi dokusu olduğu için cazip görünse bile verilen yağın bir kısmı vücut tarafından kabul görmeyip erir. Bu da büyümede gerilemeye sebep olur. Bu yüzden yağ enjeksiyonu işlemleri, tek başlarına meme büyütmede yeterli hacim sağlayamaz. Tüm bu sebeplerden dolayı silikon meme protezleri meme büyütmede en uygun araçlardır.


https://www.drfatihirmak.com/meme-buyutme-istanbul/
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task