Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Google Adwords Danışmanlık Hizmeti - Adwordsadam.com

Konu

#1
Google Adwords Danışmanlık Hizmeti - Adwordsadam.com

Google Adwords Danışmanlığı sektörü günümüzde çok gelişti. Google dünyasında bende varım demek için Google reklam hizmetlerini kullanmalısınız. Google reklamları tıklama başı ücret alır. Bu yüzden reklamlarınızda can alıcı noktayı yakalamalısınız. Doğru hedef kitleyi belirleyip bu kitleye ulaşmanız lazım. Aksi taktirde Google dünyasında bir kamyon para harcar herhangi bir dönüş sağlayamazsınız. Verdiğiniz reklam size dönüş sağlamıyorsa, işletmenizi ve ürünlerinizi geliştirmiyorsa, satış rakamlarınızı yukarı taşımıyorsa burada bir iş var demektir. Kısa sürede reklam bütçeniz bitecek ve bir daha reklam veremeyecek duruma geleceksiniz demektir. Bu duruma düşmemek için mutlaka reklam danışmanlarından hizmet almalısınız. Reklam danışmanlarına ulaşmak için Adwordsadam.com internet adresini kullanmalısınız.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task