Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Google’ye Siteyi Şikayet Etme Nasıl Yapılır?

Konu

Smile #1
[Resim: google-site-spam-bildirimi.gif]
Google’ye Siteyi Şikayet Etme Nasıl Yapılır?
[b]Google Site İhbarı, Google’ye Siteyi Şikayet Etme veya Google Spam Report işlemi[/b] hakkında kısaca bilgi verecek olursak [b]www.google.com/webmasters/tools/spamreport [/b]adresini girip hangi konuda şikayetiniz varsa ilgili bölümden [b]google’ye siteyi şikayet edebilirsiniz[/b].Örneğin rakip sitenin fother kısmında backlink çıkışı tespit ederseniz, bunu [b]google’ye şikayet ederken[/b] [b]Ücretli Bağlantılar[/b] kısmından (Bu sayfa, bağlantılar alıyor veya satıyor.) şikayetinizi yapabilirsiniz.
[b]Google’ye Siteyi Şikayet Etme veya Google Spam Report işlemi[/b] hakkında forumlarda şikayet eden kişilerin paylaşımlarında fother kısmındaki backlink çıkışından dolayı yapılan şikayetlerinin 1 hafta içinde incelenip, spam içerikleri olan sitenin sıralamasının çok gerilere düştüğü şeklinde yorumlara yer veriliyor. Ayrıca [b]web sitenizden link çıkışı[/b] yaparken bu tür linklere [b]rel=”sponsored”[/b] olarak çıkılarak sorunun önüne geçilebileceğinden bahsediliyor...
Yazının devamını web sitemizden okuyabilirsiniz... https://isacoturoglu.com.tr/code/google-...nilir.html
https://isacoturoglu.com.tr/
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task