Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Etlik Bilgisayar Yetkili Servisi

Konu

#1
Etlik Bilgisayar Yetkili Servisi

Etlik Bilgisayar Servisi olarak tüm marka bilgisayarların tamir ve bakım işlerini yürütmekteyiz. 2013 yılında faaliyete başlayan yetkili firmamız ilk önce Dell marka bilgisayarların servisi ile işe başladı. Zaman geçtikçe tüm markaların tamir ve bakım işlerini yapmaya başladı. Bugün yetkili servisimizde yedek parça temin işi de yapmaktayız. Bozulan bilgisayarınızın yedek parçasının orijinalini uygun fiyata firmamızdan temin edebilirsiniz. Üstelik firmamızda takılan her yedek parça garantilidir. Yetkili servisimize ulaşmak ve hizmetlerimizden faydalanmak için Gokturkbilisim.com.tr bağlantı adresinden web sitemize ulaşabilirsiniz. Yetkili servisimizde bilgisayar, laptop, notebook tamir bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task