Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Ekonomik ve Sağlıklı Beslenmek adına Yeaty uygulamasını dene

Konu

#1
Ekonomik ve Sağlıklı Beslenmek adına Yeaty uygulamasını dene

https://www.yeatyapp.com sistemi ile siz de sağlıklı ve ekonomik olarak beslenebilirsiniz. Sisteme dahil olmak için önce Yeatyapp.com bağlantı adresinden siteye giriş yaparak üye olmalısınız. Üye olduktan sonra size tanımlanan kare kot uygulaması ile anlaşmalı noktalardan lokanta ve restoran harcamalarınıza anında indirim kazanabilirsiniz. Sistem üzerinden ne kadar indirim kazandığınızı görebilirsiniz. İndirim veren yerleri takip edebilirsiniz. Mekan ve yediğiniz menüyü değerlendirmeye alarak yaptığınız yorumlarla puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları da indirime dönüştürebilirsiniz. Uzun vadede bu size ciddi bir tasarruf sağlar. Her yeme içme eyleminde indirim kazanarak ciddi tasarruf edebilirsiniz.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task