Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Bedava Hosting Veren Siteler [2020] [GÜNCEL]

Konu

Star #1
1) 000WebHost
Yıllardır bedava hosting veren 000WebHost, 1000 MB Disk Alanı, 10.000 MB Trafik özelliklerine sahip ve 2 adet site barındırabileceğiniz hostingi ücretsiz olarak sunmaktadır. Sitesine gitmek için TIKLAYIN.


2) Poyraz Hosting
2007 yılında kurulmuş bir Türk firması, 500 MB Disk Alanı, 10.000 MB Trafik, ücretsiz SSL bulunan paketi ücretsiz olarak sunmaktadır. Ayrıca bu firma bedava domain de vermektedir. Sitesine gitmek için TIKLAYIN.


3) 125MB
1000 MB Disk Alanı, 5.000 MB Trafik, özelliklerinde olan paketi ücretsiz olarak sunmaktadır. Sitesine gitmek için TIKLAYIN.


4) Googie Host
1000 MB Disk Alanı, Sınırsız Trafik, özelliklerinde ki paketi ücretsiz olarak sunmaktadır. Sitesine gitmek için TIKLAYIN.


5) FreeHostia
250 MB Disk Alanı, 6.000 MB Trafik, özelliklerinde olan paketi ücretsiz olarak sunmaktadır. Sitesine gitmek için TIKLAYIN.


6) FreeWebHostingArea
1500 MB Disk Alanı, Sınırsız Trafik, özelliklerinde olan paketi ücretsiz olarak sunmaktadır. Ayrıca ücretsiz subdomain hizmetide vardır. Sitesine gitmek için TIKLAYIN.


7) Byet
Sınırsız Disk Alanı, Sınırsız Trafik, özelliklerinde olan paketi subdomain ile birlikte ücretsiz olarak sunmaktadır. Sitesine gitmek için TIKLAYIN.
[Resim: avatar_2.png?dateline=1586438336]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task