Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Araç Ekspertiz Firmaları

Konu

#1
Araç Ekspertiz Firmaları

Garanti Computest ile hiçbir kusur gizlenemez. Bir araç satın almaya karar verdiniz. Aracın satıcısı size araçta herhangi bir kusur olmadığını, aracın taş gibi sağlam olduğunu söyler. Aracın daha önce hiç boyanmadığını, bütün parçalarının orijinal olduğunu ve aracın herhangi bir hasar kaydının olmadığını söyler. Tüm bu sözleri aracı satabilmek adına gerçek olmasa da size söyleyebilir. Böyle durumlarda aracı direk satın almak yerine aracı bir oto ekspertiz servisine getirmelisiniz. Oto ekspertiz servisinde tüm gerçekler ortaya çıkar. Aracın değişeni olup olmadığı, hasar kaydı, boya durumu gibi bilmeniz gereken tüm bilgiler ekspertiz raporu ile size sunulur. Oto ekspertiz hizmetini almak için oto ekspertiz firmamıza Garanticomputest.com internet adresinden ulaşabilirsiniz.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task