Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Ankara 2.El Eşya Alan Yerler

Konu

#1
Ankara 2.El Eşya Alan Yerler

Ankara 2.El Eşya Alan Yerler sayısı son günlerde çok arttı. Artık cadde başında bir spot mağazasına rastlamak mümkün hale geldi. Özellikle memur sirkülâsyonunun çok fazla olduğu Ankara şehrinde her caddede bir spot mağazası görebilirsiniz. Birçok spor mağazası eşyalarınızı ölü fiyatına alır. 3000 liraya satın aldığınız ve 5-6 ay kullandığınız çamaşır makinenizi sizden 300 liraya alıp 1000-1500 liraya satarlar. Kar oranının bu denli yüksek olması insanların iştahını kabartmış ve her caddeye spot mağazası açılmış durumda. Eşya satarken dikkatli olmalı böyle gözü açıklara eşyanızı düşük fiyata satmayın. Araştırma yapıp eşyanıza değerinde ödeme yapan firmaları tercih edin. Bu konuda size yardımcı olmak isterim. Ankaradaikincielesya.com bağlantı adresinden online spot mağazasına ulaşabilirsiniz.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task