Skip to main content

#EVDEKAL

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

2. El Eşya Alanlar

Konu

#1
2. El Eşya Alanlar
  • el eşya alanlar olarak hizmet veren firmamız için müşteri memnuniyeti çok önemlidir.
Hepimizin sorun yaşayabildiği konulardan biri de artık kullanmayacağımız ya da yenisini aldığımız için daha fazla kullanmak istemediğimiz 2. el eşyalarımız oluyor.

[Resim: MdwkfI.jpg]

Ardiyeleriniz doluyor ve evde eşyalarınızı koyabilecek bir yer kalmıyor. İşte bu durumların üstesinden gelebilmeniz amacıyla siz değerli müşterilerimize olabilecek en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

Böylece müşterilerimiz kullanmadığı eşyaları hem maddi kazanca dönüştürebiliyor hem de evdeki dağınıklığı önleyebiliyor.


2. El Eşya Alanlar Olarak Nasıl Çalışıyoruz

Başta da belirttiğimiz gibi müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeydir. Biz de bunu sağlayabilmek ve müşterilerimiz ile sürekli irtibat halinde olabilmek için alanında uzman kişilerle çalışarak hizmet vermekteyiz.

Spot eşya, 2. el beyaz eşya, antika, mobilya gibi 2. el eşyalarınızı alarak size en uygun fiyatı belirliyoruz. Yani 2. el eşya alanlar olarak eşyalarınızı hak ettiği değerde firmamıza dahil ediyoruz.


Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz!
Müşterilerimiz ile iletişim halinde olmayı seven bir firmayız. Bu nedenle, sizin sitemizi görüp bizimle ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilmeniz için web sitemizi paylaşıyoruz.

Bu şekilde sizinle sürekli iletişimde kalarak nakit olarak, değerini düşürmeden sizden alacağımız eşyalar için yardımcı olabiliyoruz. Web sitemize aşağıdaki bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Web sitemizi inceledikten sonra Ankara İkinci El Eşya uzmanı olan firmamızla iş birliği içinde olmayı talep eden müşterilerimize uzman çalışanlarımız sayesinde olabildiğince hızlı geri dönüş sağlıyoruz.


[b]Hakan Spot İkinci El Eşya[/b]


[b]İkinci El Eşyalarınız Spot Eşyalarınız Adresinizde ve Değerinden Alınır.[/b]


[b]Mobil: 0535 891 73 81 [/b]


[b]Adres : Demetevler 3.Cd. 418 Sk. No:35/B Demetevler / ANKARA [/b]
Web: https://ankara-ikinciel-esya.net/bize-ulasin
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task